Aktivity na Liptove – Liptov patrí medzi turistické oblasti s množstvom aktivít rôznorodého charakteru. Nájdu si tu svoje nadšenci adrenalínu, rodiny s deťmi, ale takisto aj nadšenci kľudu. Tu je pár najzaujímavejších, no určite pri potulkách po Liptove objavíte mnohé ďalšie

ZÁBAVA S RODINOU

 
Asi najatraktívnejšie v zimnom aj letnom období je pre deti kúpanie. Na Liptove sa nachádza niekoľko termálnych kúpalísk ako napríklad Tatralandia (www.tatralandia.sk) , alebo trošku ďalej smer Ružomberok sa nachádza Termálne srdce Liptova Bešeňová (www.besenova.com). A náš dom vám ponúka zľavnené vstupy do obidvoch z nich. Oba akvaparky majú množstvo aktivít pre deti, ale aj dospelých. Ak skôr uprednostňujete suchú verziu zábavy, tak v Liptovskej Sielnici je veľké outdoorové a indoorové ihrisko  Babyland (www.vilabetula.sk) V centre Liptovského Mikuláša sa nachádza Múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, ktoré pre deti ponúka rôzne interaktívne hry a viete tam stráviť krásne chvíle (www.smopaj.sk). Prípadne ak máte chuť na niečo uletené a modernejšie neprehliadnite Galeriu ILUSIA kde sa na chvíľu ocitnete vo fascinujúcom svete optických klamov  (www.ilusia.sk)

TURISTIKA

Môžete tiež ísť nazrieť do tajov podzemia. Liptov ponúka aj množstvo jaskýň či už Demänovskú jaskyňu slobody, alebo Ľadovú jaskyňu v Demänovej (www.ssj.sk) , alebo Stanišovskú jaskyňu (www.stanisovska.sk) v Liptovskom Jáne, prípadne jediné sprístupnené banské dielo  Medvedia štôla (www.stolna.sk)

Nadšenci zimných športov si doprajú skvelú lyžovačku v Jasnej len 7 km od ubytovania vzdialenú, kde majú na výber množstvo rôznych trás od začiatočníkov pre pokročilých (www.jasna.sk) Môžete využiť aj dopravu FREE SKI BUSOM, ktorý má zástavku rovno pred ubytovaním. Neďaleko je aj menšie lyžiarske stredisko pre menej náročných (www.ziarce.sk)


CYKLISTIKA

V lete si určite nezabudnite zobrať bicykel a využiť nespočetné množstvo cyklotrás. Môžete si pritom vybrať náročnosť a dĺžku trás podľa aktuálnej chuti a možnosti www.visitliptov.sk/zazitky/cyklistika/

WELLNESS, KÚPANIE

No a v lete Vás určite priláka aj naša najväčšia vodná nádrž Liptovská Mara s množstvom aktivít (www.maracamping.sk), alebo liptovské akvaparky Tatralandia, Bešeňová.

Wellness v okolí
Náš sused HOTEL BYSTRINA (www.bystrinaresort.sk/wellness-zona/) ponúka novopostavený wellness s množstvom rôznych sáun.

ADRENALÍN

Pre adrenalínových nadšencov Liptov tiež ponúka množstvo aktivít na vyžitie. Napríklad len pár kilometrov od ubytovania sa nachádza Hurricane Factory – jediný veterný tunel na Slovensku s rýchlosťou až 270 km/h (www.hurricanefactory.com). Pre milovníkov streľby je tu outdoorová strelnica s najkrajším výhľadom na Slovensku (www.strelnicaliptov.sk).

PRÍRODNÉ KRÁSY

Môžete využiť rôzne turistické trasy, či už v zime alebo v lete. V Liptove sa nachádza 50 turistických chodníkov a značených trás v dĺžke 1 185 km. Dôležité si je len správne vybrať.

TEAMBUILDING alebo FIREMKA

Ak hľadáte zaujímavé miesto na firemnú akciu, ponúkame kongresovú miestnosť a dostatočné kapacity pre malé a stredne veľké firmy. Sála je vybavená kuchynkou, projektorom, flipchartom, ... všetko pripravené pre skupiny max 40os.

Rezervujte si Váš pobyt a získajte mnoho výhod!
Lacnejší skipass / aquapass, Liptov Region Card, Zľavy na TOP atrakcie Liptova, …